Výzkumy

Pro udržení konkurenceschopnosti s rychle se vyvíjejícími soupeři je nutné správně investovat své suroviny do výzkumu. Zde naleznete vše potřebné k posílení útoku, zvýšení těžby, nebo snížení daně z obchodu. 

Základní

  • Zde provádíš osobní upgrady obranných prostředků, zbraňových systémů a těžby surovin

Jednotky

  • Zde vylepšuješ útok a obranu jednotek

 

Bitevníky

  • Zde provádíš  upgrady  zbraňových systémů Bitevníků

 

2020-10-15 (3)

ZHN

  • Zde vylepšuješ účinnost a neutralizace BIO ZHN (BZ)

  • ZHN  druhy

Ebola

virus

Existují velké obavy z využití eboly teroristy. Ebola napadá a zabíjí obrannou pěchotu, která není imunní proti tomuhle viru (Smrticí účinek).

Mutace X

 Mutace viru X, která infikuje obranou pěchotu. Vir působí na mozkové frekvence jednotky a přinutí ji sběhnout na stranu útočníka ( Manipulace s jednotkou – jednotka přejde na tvou stranu .

Nákaza Covid-19

nakaza

Jednotka je infikována parazitem, který paralizuje nervovou soustavu. Nákaza je zaměřena na útočnou pěchotu(Smrticí účinek).

Mutace GX

mutacegx

Mutace viru GX je obdobou viru X, která infikuje útočnou pěchotu a přinutí ji sběhnout na stranu útočníka ( Manipulace s jednotkou – jednotka přejde na tvou stranu ).

Koroze EX

koroze

V laboratoři vyvinuta koroze EX, která požírá jakýkoliv kov. Následná eliminace orbitálních jednotek (Smrticí účinek).

Transmutace Hydra

transmutace

Nanotechnologie nejen slouží, ale dokáže i škodit. Nanoroboty se provrtají trupem lode a následně ukradou Orbitální lodě ( Manipulace s jednotkou – jednotka přejde na tvou stranu ).Comments are closed.